Június 23.-án délutáni órákban szervereink elérhetetlenné váltak egy rövid időre.
Egy váratlan esemény: az M1 autópálya építkezésen átvágták a Telekom kábelét, így az egész szerver farm elérhetetlenné vált.
Szerencsére a Telekom munkatársai gyorsan átterhelték az adatforgalmat, így 21 perc után ismét elérhetőek lettek szervereink.
Köszönöm türelmüket.
HVG cikke